Parafia Jurgów

Strona internetowa zabytkowego kościoła Parafii Św. Sebastiana w Jurgowie. Parafia Jurgów obejmuje trzy wioski Jurgów, Czarna Góra i Rzepiska - Potok Bryjowy. Głównym kościołem jest zabytkowa świątynia w Jurgowie p.w. Św. Sebastiana. W Czarnej Górze znajduje się kościół filialny p.w. Św. Trójcy, a w Rzepiskach kościół filialny p.w. Bożego Miłosierdzia. Msze św. w niedziele i święta. W kościele parafialnym. 800 i 1100 w języku słowackim. W kaplicach obsługiwanych przez parafię. Tel 48 18 207 79 42.

OVERVIEW

The web site parafia-jurgow.pl currently has a traffic classification of zero (the lower the more traffic).

PARAFIA-JURGOW.PL TRAFFIC

The web site parafia-jurgow.pl has seen fluctuating quantities of traffic for the whole of the year.
Traffic for parafia-jurgow.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-jurgow.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-jurgow.pl

LINKS TO PARAFIA-JURGOW.PL

WHAT DOES PARAFIA-JURGOW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-jurgow.pl Mobile Screenshot of parafia-jurgow.pl Tablet Screenshot of parafia-jurgow.pl

PARAFIA-JURGOW.PL SERVER

Our crawlers observed that the main root page on parafia-jurgow.pl took eight hundred and seventy-five milliseconds to load. Our parsers could not observe a SSL certificate, so we consider parafia-jurgow.pl not secure.
46.248.164.238

We found that this website is implementing the Apache/2 os.

Parafia Jurgów

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site parafia-jurgow.pl had the following in the web site, "Strona internetowa zabytkowego kościoła Parafii Św." I noticed that the webpage stated " Parafia Jurgów obejmuje trzy wioski Jurgów, Czarna Góra i Rzepiska - Potok Bryjowy." They also said " Głównym kościołem jest zabytkowa świątynia w Jurgowie p. W Czarnej Górze znajduje się kościół filialny p. Trójcy, a w Rzepiskach kościół filialny p. 800 i 1100 w języku słowackim. W kaplicach obsługiwanych przez parafię. Tel 48 18 207 79 42." The meta header had Parafia Jurgów as the first optimized keyword. This keyword is followed by Parafia w Jurgowie and Jurgów which isn't as important as Parafia Jurgów.

SEE SIMILAR DOMAINS

Parafia p.w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej

Dzień ten jest także przeżywany jako.

Parafia Kisielin

Do kościoła w Starym Kisielinie. Podczas nabożeństwa będziemy modlić się w intencji powołanych do kapłaństwa z prośbą o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Po nabożeństwie zapraszamy wszystkich na wspólną agapę w kawiarence parafialnej.

Parafia Klępicz wita i zaprasza do obejrzenia strony Parafia Rzymskokatolicka Klępicz

Tel 91 414 68 70. Czynne w sobotę w godz. ŚW STANISŁAW BISKUP I MĘCZENNIK. ODPUST ŻELICHÓW 2 MAJ 2015. ODPUST Z RELIKWIARZEM ŚWIĘTEGO STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA.

Parafia Rzymsko-Katolicka Matki Bożej Nieustającej Pomocy Piwniczna - Kosarzyska

Bull; Intencje Mszy świętych. Bull; Nabożeństwa i spotkania. Bull; Straż Honorowa NSPJ. Bull; Róże Różańcowe kobiet i mężczyzn. Bull; Odnowa w Duchu Świętym. Bull; Dziewczęca Służba Maryjna. Bull; Służba Liturgiczna Ołtarza. Bull; Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii.